Specializujeme se zakázkovou výrobu, zejména pak na návrh a výrobu kuchyní, schodišť z masivu, oken, vestavěných skříní, koupelnových setů, nábytku a nejrůznějších doplňků interiéru.

Kompletní servis

Nabízíme kompletní servis od návrhu po montáž hotového výrobku na určeném místě. Při montáži zcela respektujeme Váš čas a dobu montáže tak určuje zákazník.
Kontaktujte nás a domluvte si schůzku přímo v naší provozovně

Kuchyně

Výroba kuchyní se řídí zcela přáním zákazníka. Nejsme omezeni standartnímy rozměry a tvary skříněk. Korpusy kuchyní provádíme v různém barevném provedení z lamina, dýhy nebo masivu. Pohledové části, jako dvířka, čela zásuvek, věncové lišty či boky korpusů jsou vyráběny z laminace s ABS hranou, foliové, MDF desky stříkané barvami a masivu.

Povrchové úpravy čelních částí kuchyně jsou možné provést různými technikami. Například napouštěním pigmenty, oleji nebo vosky. Stříkáním poliuretanovými nebo akrylátovými laky.

Samozřejmostí je možnost osazení kuchyně vestavěnými spotřebiči mnoha značek (viz odkazy). Používáme výsuvy pro potravinové skříně a zásuvky značek jako např. BLUM, HETTICH, MEPLA. Stejné značky najdete i na sklopných dvířkách, nebo závěsech kování.

Dveře

Interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, posuvné, skládací dveře i atypických rozměrů včetně kování a montáže vyrábíme truhlářsky sušeného masivního dřeva. Z nepřeberného množství materiálu si vybere každý.

Dveře vstupní vyrábíme převážně z třívrstvého lepeného hranolu různých typů dřeva. Profilu 68 nebo 75 mm, zajišťující stálost rámu dveří. Dveře jsou kovány pěti bodovými zámky "Roto". Povrchová úprava je prováděna oleji nebo silnovrstvou lazurou v odstínech dle přání zákazníka.

Okna

Na výrobu dřevěných oken, balkónových dveří a zimních zahrad používáme třívrstvý lepený eurohranol z těchto dřevin: smrk, borovice, modřín, jasan, dub a meranti.

Skla dodáváme dle požadavků zákazníka na jejich tepelně izolační, bezpečnostní a protipožární vlastnosti. Standardně montujeme celoobvodové kování roto a maco s možností mikroventilace.

K povrchové úpravě používáme vodou ředitelné silnovrstvé lazurovací a krycí laky, jež jsou prodyšné, dlouhodobě elastické a slouží ke komplexní ochraně dřeva proti dřevokazným škůdcům, plísním, povětrnostním vlivům a UV záření. Lakování provádíme vysokotlakým zařízením od společnosti Wagner.

Spotřebiče

Vaši novou kuchyň jsme schopni osadit jakýmkoliv Vámi vybraným spotřebičem prodávaným v ČR. Inspiraci nebo konkrétní model spotřebiče můžete hledat přímo na stránkách výrobců, které najdete v sekci Odkazy.

Budete-li si přát výrobek od jiné firmy i tak Vám můžeme vyhovět. Odkazy jsou pouze na nejčastěji montované spotřebiče.

Nevíte-li si rady jaký spotřebič je ten pravý? My Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější.

Nábytek

Nábytek vyrábíme jak z masivního dřeva, tak z lamino desek.cela přáním zákazníka. Nejsme omezeni standartnímy rozměry a tvary skříněk. Korpusy kuchyní provádíme v různém barevném provedení z lamina, dýhy nebo masivu.Pohledové části, jako dvířka, čela zásuvek, věncové lišty či boky korpusů jsou vyráběny z laminace s ABS hranou, foliové, MDF desky stříkané barvami a masivu.

Schodiště

Vyrábíme a montujeme samonosná celodřevěná schodiště. Provádíme obklady stávajících , nebo betonových schodišť. Tyto schodnice jsou rovněž vyráběna z masivního truhlářsky sušeného dřeva. Velký výběr materiálů je samozřejmostí.

Povrchová úprava je prováděna podlahovými oleji nebo laky.

 Truhlářství Martin Moucha

Sídlo a adresa kanceláře:
Nežichov 4
364 01 Toužim

Kontakty:
info@truhlarstvi-nezichov.cz
tel.: +420 777 841 454